Náš tím

me_edited_edited.png

Dr. med. Miroslav Kulanga, FEBO

Váš očný lekár

image001 (17)_edited_edited.png

Mgr. Jana Sedláková

sestra ambulancie

Pracujeme s najmodernejším vybavením

Pre Vás len to najlepšie.

Naša očná klinika je vybavená najmodernejšou flotilou diagnostických prístrojov.

Odborné zameranie

Na nás sa môžete obrátiť s akýmkoľvek očným problémom.

 

Je našim cieľom zabezpečiť Vám špičkovú diagnostiku a včasnú efektívnu liečbu. Spolupracujeme s okolitými zdravotníckymi zariadeniami nášho regiónu, aby sme spojili možnosti liečby a diagnostiky a tým rozšírili ich spektrum pre Vás.

K hlavným odborným zameraniam našej klinky patria

ochorenia 

sietnice

zelený zákal - glaukóm

suché oko, zápaly a alergie

detská

oftalmológia

Napísali o nás

IJ

Ivana Janičová

4.1.2022

“Očnú kliniku Kulanga vrelo len odporúčam.
Nájdete tu nielen špičkové vybavenie, dôkladnú diagnostiku, profesionalitu na vysokej úrovni, príjemné prostredie, ale hlavne ľudskosť, trpezlivosť a ochotu vždy pomôcť.
Prvú návštevu tejto kliniky som absolvovala viacmenej náhodné, s akútnym zápalom viečka, keďže nikto v okolí ma nebol ochotný akútne ošetriť, tu ma boli ochotný prijať takmer okamžite. Zápal mi pomohli vyliečiť, dali rady ako mu do budúcna predchádzať. A od tejto návštevy som definitívne zmenila svojho predošlého očného lekára. Niekoľko rokov som hľadala odpovede na moje otázky aj ohľadne môjho očného problému, taktiež za pomoc pri jeho riešení vďačím pánovi doktorovi Kulangovi. Všetky otázky mi boli zodpovedané, nasmeroval ma na ďalších odborníkov a ja po mnohých rokoch, v hodine dvanástej som mohla podstúpiť zákrok, ktorý mi doslovne zmenil život. Roky ma trápi syndróm suchého oka, žiaden predošlý oftalmológ to neriešil, až teraz pán doktor mi v tomto pomohol a stav mojich večne červených a slziacích oči je omnoho lepší.
Taktiež môžem len pozitívne hodnotiť aj prístup k detským pacientom, keďže prehliadku na tejto klinike už absolvovali aj moje dve malé deti a to s akú dávkou trpezlivosti zvládajú aj vystrašené, ťažšie spolupracujúce dieťa, je na medailu.
Posledné roky som si prešla fakt mnohými oftalmológmi, očnými klinikami naprieč veľkou časťou Slovenska, keďže som riešila aj vážne problémy so zrakom môjho otca, takže si myslím, že mám s čím porovnávať.
Očná klinika Kulanga je to najlepšie miesto ak hľadáte nielen špičkového odborníka, ale aj príjemný, vždy pozitívny a milý prístup.

Ešte viac o nás

Naše poslanie

Žijeme poslaním zabezpečiť v našom regióne

najmodernejšiu diagnostiku a včasnú liečbu očných ochorení

spojené s láskavým prístupom a dobrou cenovou dostupnosťou.